Тополиний пух-убивця: як врятуватися від алергії

9,3 т.
Тополиний пух

Тополиний пух, який називають головною проблемою алергиків влітку, насправді сам по собі нешкідливий.

Журналісти розібралися, для кого він може бути небезпечний і як уникнути можливих проблем, пише "Газета.ру" .

Так, пух здатний переносити пилок і спори інших рослин, які якраз і викликають алергічну реакцію, яка виявляється у вигляді нежиті, почервоніння очей, кашлю, дерматиту.

Щоб з'ясувати, пилок яких саме рослин викликає алергію, необхідно провести алергологічне тестування.

Для боротьби з пухом є тільки один спосіб - поливати його водою, змітати в купи і утилізувати. При цьому позбутися тополь не можна - вони необхідні для очищення повітря.

Відео дня

Є і більш радикальні методи. Наприклад, у Пекіні проблему запропонували вирішувати витонченим способом - змінити стать дерев за допомогою спеціальних ін'єкцій. Справа в тому, що "пушаться" тільки "жіночі" особини тополь.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у перший день літа на Україну обрушилася потужна магнітна буря. Вона триватиме кілька днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки