"Це в нашому менталітеті": лікар назвав несподівану причину хвороб

'Це в нашому менталітеті': лікар назвав несподівану причину хвороб

Часто причиною захворювання людини стає... лінь.

Про це "Обозревателю" розповіла дільничний лікар Рита Гофман.

"Дуже часто хворіють ледачі. Звісно, я не можу робити узагальнень, але я дуже часто стикаюся з такою психологією своїх пацієнтів, коли вони звинувачують в своїй хворобі якісь зовнішні чинники, звинувачують стрес, хоча стрес не є причиною хвороби. Ми живемо в стресах, що поробиш, треба вчитися їх грамотно переживати. Це залежить від власної праці, треба дати собі працю, а праці дати не хочеться - хочеться звинувачувати зовнішні фактори. Важкий стан в країні - тому я хворію", - констатувала медик.

Відео дня

В якості прикладу вона розповіла, яку "відмазку" вигадують пацієнти, яким лікар призначив проходити певну кількість кроків щодня. "Я не можу собі купити крокомір, тому я не буду проходити 10 тисяч кроків в день", - передала медик сенс "відмазки".

"Це є в нашому менталітеті - я бідний, і тому я хворий. Не тому, що я ледащий, а тому що я бідний", - зауважила Рита Гофман.

"Треба шукати причину всередині. Якщо хочеш нормальну якість життя, за тебе це ніхто не зробить, доведеться трудитися. І це не обов'язково пов'язано з матеріальними витратами", - підкреслила вона.

Як писав "Обозреватель", Папа Римський Франциск шокував мережу табличкою з написом "Нити заборонено", яку він помістив на двері свого кабінету разом з поясненнями про "синдром жертви".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки