"Цього ніхто не робить!" Педіатр розгромив міф про імунітет дітей

36,5 т.
'Цього ніхто не робить!' Педіатр розгромив міф про імунітет дітей

Питання зміцнення дитячого імунітету - міф, а щоб бути завжди у формі, достатньо вести здоровий спосіб життя.

Про це в ефірі ObozTV заявила лікар-педіатр Ганна Горбань.

"Просто ведемо здоровий спосіб життя. Так, це просто. Але цього ніхто не робить! Люди не роблять найпростіших речей!" - обурилася Горбань.

Лікар уточнила: здоровий спосіб життя повинна вести не лише дитина, це повинно стосуватися всієї родини, інакше не буде сенсу.

"Якщо людина веде здоровий спосіб життя, то це і є єдине, що вона може зробити, щоб бути максимально здоровою", - пояснила вона.

Відео дня

Педіатр розповіла про те, що на сьогоднішній день завдання введення в культуру населення здорового способу життя поставлені перед МОЗ усіх розвинених країн світу.

"Як колись в наше життя приходила необхідність щодня чистити зуби, так само на сьогоднішній день вводиться ще з дитсадка, для кожної родини, здоровий спосіб життя", - резюмувала Горбань.

Раніше в ефірі ObozTV лікар-невролог дав пораду, що потрібно робити, щоб прожити довге життя.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки