У пунктах пропуску на Донбасі перевірятимуть людей на коронавірус

У пунктах пропуску на Донбасі перевірятимуть людей на коронавірус

На Донбасі прикордонники посилено перевірятимуть людей на пропускних пунктах уздовж лінії розмежування, щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-2019.

Як повідомили на сторінці штабу ООС у Facebook, потенційних заражених відправлятимуть до медичних установ.

Прикордонники будуть вимірювати температуру на КПВВ на Донбасі

"Обов'язкова температурна перевірка проводитиметься у всіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду в районі операції Об'єднаних сил. Прикордонники разом із медичними працівниками перевірятимуть температуру у людей, які виїжджають з тимчасово окупованої території", – уточнили в штабі ООС.

Відео дня

За результатами температурного скринінгу хворих громадян направлятимуть до установ охорони здоров'я.

Командування ООС закликало громадян із розумінням поставитися до таких заходів безпеки, а також запевнило, що перевірка буде швидкою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Державна прикордонна служба України посилила заходи в пунктах пропуску на державному кордоні на тлі поширення коронавірусу у країнах Європи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки