У США розкрили правду про коронавірус: передається до появи симптомів

У США  розкрили правду про передачу коронавірусу

Людина, яка інфікована коронавірусом, може заразити інших за 48 годин до появи перших симптомів захворювання.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такий висновок озвучив директор Центру профілактики і контролю захворювань США Роберт Редфілд в інтерв'ю американському радіо NPR.

"У людей виділяється значна кількість бактерій вірусу з ротоглотки, за попередніми даними, ще за 48 годин, перш ніж у них виявляться симптоми", – зазначив він.

У США розкрили правду про коронавірус: передається до появи симптомів
Відео дня

За словами Редфілда, це допомагає пояснити, чому вірус COVID-19 настільки швидко поширюється. "Тобто, серед нас є безсимптомні хворі, які заражають інших протягом 48 годин перед тим, як у них самих проявляться симптоми", – уточнив він.

При цьому, чиновник зазначив, що COVID-19 "втричі заразніший за грип" і має здатність набагато простіше передаватися від людини до людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Ізраїлі зробили наочний ролик про механізм передачі коронавірусу в суспільстві.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки