У вмираючих людей: знайдено несподівані ліки від раку

33,1 т.
Знайдено несподівані ліки від раку

Вчені Північно-Західного університету у США виявили у смертельно хворих людей, які страждають від хореї Хантінгтона, наявність ліків від раку.

Про це пише "Лента.ру".

Як з'ясувалося, пухлинні клітини чутливі до дефектної форми білка хантінгтіна, який також викликає загибель нервових клітин.

Читайте: "Цілитель у 14-му коліні": екстрасенс залікував хвору на рак українку до смерті

Хорея Хантінгтона - генетичне захворювання нервової системи, викликане множенням кодону (триплетів нуклеотидів) CAG у гені HTT, який кодує хантінгтін. У результаті у білка спостерігається надлишок амінокислоти глутамін. Це призводить до атрофії стриатума - відділу головного мозку, що контролює рухові реакції та умовні рефлекси, а на пізніх стадіях спостерігається руйнування кори головного мозку. Захворювання невиліковне і призводить до смерті через 15-20 років після появи перших симптомів.

Відео дня

Показано на мишах, що доставка хантінгтіна в пухлинні тканини яєчників значно уповільнює ріст пухлини без побічних ефектів. При цьому рак не розвивав стійкість до цього типу лікування.

Читайте: У обох рак: українців закликали допомогти родині волонтерів, яка врятувала сотні життів

Крім того, препарат був успішно випробуваний на інших типах злоякісних пухлин, зокрема, молочної залози, передміхурової залози, печінки, мозку, легенів, шкіри та товстої кишки.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені Онкологічного центру в Джорджтауні (США) винайшли найефективніші ліки від раку без побічних ефектів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки