Учені знайшли ключову причину старіння

17,8 т.
Учені знайшли ключову причину старіння

Учені з'ясували, що вісцеральний жир, що знаходиться в черевній порожнині, сприяє слабкому хронічному запаленню. Через цей процес прискорюється розвиток вікових захворювань і ослаблення імунітету, що призводить до старіння.

До такого висновку прийшли фахівці Бернського університету в Швейцарії, передає "Комсомольская правда" з посиланням на дослідження.

При цьому вчені уточнюють, що ключову роль в патологічному процесі відіграють специфічні імунні клітини – лейкоцити еозинофіли. Як правило вони присутні в кровоносній системі, але фахівці знайшли їх в вісцеральних жирових тканинах у людей і мишей. Ці клітини допомагають організму забезпечувати захист проти багатоклітинних паразитів. Також лейкоцити еозинофіли сприяють розвитку алергії дихальних органів.

Відео дня
Вчені знайшли ключову причину старіння

Нагадаємо, раніше вчені Саарського університету в Німеччині назвали один з основних механізмів, які сприяють старінню. Його придушення здатне продовжити життя і здоров'я людини. Дослідники показали, що через низький рівень гормону кортизолу і специфічного білка GILZ в організмі розвивається хронічне запалення, яке вважається головним процесом старіння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавно вчені назвали фрукт, який здатний сповільнювати процеси старіння в організмі. Він росте переважно в Китаї і Таїланді.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки