МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Учені знайшли спосіб перемогти сивину і облисіння

Синтетичне з'єднання D-PDMP здатне зупинити втрату волосся, їх знебарвлення і запалення шкіри.

Експериментальний препарат зупиняє синтез жирів глікосфінголіпідів (GSL), які беруть участь у активації запальних процесів. До такого висновку прийшли вчені Університету Джонса Хопкінса (США), передає "Лента.ру".

Відомо, що у мишей, які вживають корм із високим вмістом жирів і холестерину, рано проявляються ознаки старіння шкіри. У цьому механізмі беруть участь GSL, які знаходяться в кератиноцитах - клітинах зовнішнього шару шкіри. Щоб з'ясувати, як зміни у вмісті глікосфінголіпідів впливають на стан шкіри, і чи може D-PDMP (D-трео-1-феніл-2-деканоіламіно-3-морфоліно-1-пропанол) звернути порушення, вчені створили генетично модифікованих мишей в якості тваринної моделі атеросклерозу.

Хоча випробування препарату було проведено лише на мишах, учені вважають, що аналогічні результати спостерігалися б і у людини. Фахівці мають намір перевірити цю гіпотезу в майбутніх дослідженнях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, регулярне вживання ненасичених жирних кислот омега-3 сприяє суттєвому зниженню рівня стресу і агресивності.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
5
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини