Українська вакцина від COVID-19 буде дорожчою за іноземні: в МОЗ розповіли деталі

Українська вакцина від COVID-19 буде дорожчою за іноземні: в МОЗ розповіли деталі

В Україні працюють над власною вакциною від коронавірусу. Вона буде дорожчою за іноземні, але країна зможе проводити вакцинацію своїми силами.

Про це розповів в ефірі "Сободи слова Савіка Шустера" міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. Він запевнив, що процес створення вакцини ще триває.

"Ми повинні розуміти, що вакцини, які ми будемо купувати в українських виробників, будуть дорожче. Але це гарантовано, це у нас, і ми захищені", – заявив міністр.

За його словами, потрібно ухвалити законопроєкт, який надаватиме гарантії виробникам, які готові вкладати гроші в розробку препарату. Країна повинна гарантувати, що буде викуповувати вакцини, які входять в календар щеплень.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • В Україну 25 березня відправили вантаж із вакциною проти коронавірусу, яку розробила китайська біофармацевтична компанія Sinovac Biotech.

  • Станом на суботу, 27 березня, коронавірусом в Україні та світі заразилися понад 126,7 млн осіб. За минулий день виявили 630 099 нових інфікованих.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки