Українці будуть офіційно платити за медпослуги: які тарифи

246,9 т.
Українцям доведеться платити за медпослуги

Уже з 2019 року в Україні повинні затвердити тарифи на всі медичні послуги.

Про це пише Realist.

Відзначається, що залежно від обсягів бюджету на медицину частину послуг оплатить зі свого бюджету держава, а за решту доведеться платити самостійно - за допомогою страхової компанії або з власного гаманця.

Тарифи ще офіційно не визначені, але пропозиції медиків уже озвучили в парламентському комітеті.

Так, послугу з вимірювання тиску пропонують оцінити в 27,9 грн, лікування відкритої рани пальця ноги - в 71,9 тис. грн.

Відео дня
Українцям доведеться платити за медпослуги: які тарифи

Платна медицина, впевнена глава профільного комітету Ольга Богомолець, призведе до того, що вже з 2020 року для частини українців послуги хірурга або кардіолога виявляться не по кишені.

У той же час у МОЗ кажуть, що і до реформи за все медичні послуги українці платили, зараз же цю плату просто узаконять. Більш того, чиновники впевнені, що українці повинні переходити на страхову медицину, тоді і можливість лікуватися з'явиться.

Як повідомляв "Обозреватель", з 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів тільки після підписання меморандуму. Для цих цілей створили спеціальну організацію - Національну службу здоров'я з бюджетом в 8,2 млрд грн.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки