Українці можуть економити на купівлі ліків за допомогою інтернету

42,8 т.
Українці можуть економити на купівлі ліків за допомогою інтернету

Усім нам рано чи пізно доводиться йти в аптеку за ліками. Іноді пошук потрібних медикаментів займає багато часу і сильно псує настрій. Напевно, кожному знайоме прикре відчуття, коли кожна хвилин на рахунку, а потрібного препарат немає у жодній з аптек поблизу. Або розраховуєш на певну суму, а фармацевт каже, що ціна зросла і акційні пропозиції на потрібний препарат не поширюються.

Уникнути таких ситуацій можна, якщо спочатку зайти в інтернет і дізнатися, в якій аптеці є необхідні препарати і скільки вони коштують. Наприклад, за допомогою онлайн-пошукача фармацевтичної продукції Tabletki.ua. На цьому сайті можна порівняти ціни різних аптечних мереж, вибрати оптимальний варіант за вартістю і розташуванням аптеки, забронювати препарат за зниженою ціною і купити його у зручному місці та у зручний час.

Відео дня

Нижче розглянемо деякі корисні функції сайту детальніше.

Швидка видача інформації – беззаперечна перевага пошукача. Щоб знайти потрібні ліки, знадобиться усього кілька хвилин. Завдяки чіткій структурі, продуманій навігації і точним фільтрам користуватися сайтом просто. Вводите у пошуковий рядок свій запит – назву препарату або діючої речовини – і через кілька секунд отримуєте список доступних варіантів. Вибираєте потрібний препарат і переходите до перегляду цін в аптеках, де він є у наявності.

Для пошуку декількох препаратів скористайтеся функцією "Список покупок". По черзі додавайте вибрані препарати у список, не переходячи у добірку аптек. За сформованим списком система сама визначить, де є потрібні товари – максимально близько до вас, ще й за мінімальною ціною. Якщо немає можливості купити ліки самостійно, натискайте кнопку "Поділитися списком покупок" і відправляйте посилання на список "другу".

Українці можуть економити на купівлі ліків за допомогою інтернету

Пошуковик дозволяє порівняти ціни на один препарат в різних аптеках. На сайті представлені практично усі існуючі в країні аптечні мережі. Тому не дивуйтеся, якщо, наприклад, за запитом "супрастин" або "називін" вам покажуть близько тисячі точок на карті вашого міста. Відразу фільтруйте результат за ціною або відстанню аптеки від вашого місця розташування – і вибирайте з десятка найбільш підходящих варіантів. За дорогим препаратом за хорошою ціною є сенс з'їздити в інший кінець міста. Тільки не забудьте забронювати, інакше ліки можуть купити раніше, аніж ви дістанетеся аптеки.

При бронюванні препарату на сайті Tabletki.ua ви отримуєте його за зниженою ціною. І в деяких випадках економія в ціні у різних аптеках може сягати до 30%. Знижена ціна світиться зліва біля кнопки бронювання, під нею – ваша економія. Справа вказана повна вартість, яку ви заплатите в аптеці без попереднього бронювання. Також можна заощадити, вибравши мінімально можливу кількість потрібного препарату – наприклад, не цілу упаковку, а тільки блістер. Цю функцію підтримує більшість аптек.

Бронювання на сайті гарантує наявність препарату в обраній аптеці. Часовий проміжок резерву може варіюватися від 24 до 72 годин і буде вказаний у підтвердженні бронювання, яке приходить в СМС або на Viber. На цей час ліки закріплені за вами – ніхто інший їх не забере. Якщо ви не встигаєте викупити замовлення у зазначений термін, можна зателефонувати в аптеку і домовитися про подовження бронювання.

Це основні переваги пошукача, але кожен для себе зможе відкрити багато інших. Просто спробуйте зробити замовлення і визначте найкорисніші для себе інструменти, які допоможуть вам знаходити ліки швидше і купувати їх вигідніше.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки