Україну чекає подвійний метеоудар: названі дати

10,1 т.
Україну чекає подвійний метеоудар

В Україні 28 і 29 червня поточного року знову очікуються магнітні бурі.

Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Так, метеозалежним людям слід бути готовими до того, що самопочуття може погіршитися вже 27 червня.

У цей день магнітосфера буде обуреною. Пік метеоудару припаде на 28 - 29 червня. У ці дні лабораторія обіцяє магнітні бурі слабкої інтенсивності.

Украину ждет двойной метеоудар
Відео дня

Усього ж з початку 2018 року, тобто за минулі 5,5 місяців, було зафіксовано 12 днів з магнітними бурями. Для порівняння в минулому 2017 році таких днів було 62. Це означає, що загальний рівень геомагнітної активності в поточному 2018 році знизився по відношенню до попереднього року більш ніж у 2 рази. Таке падіння пов'язане з різким зниженням рівня сонячної активності, який знаходиться зараз у районі 11-річного мінімуму.

Як повідомляв OBOZREVATEL , з 1 по 5 червня в Україні фіксувалося підвищення магнітного поля. Пік припав на 2 червня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки