Україну чекає ще один метеоудар: названі дати

112,4 т.
Магнітна буря

У кінці червня поточного року Україну очікує ще одна магнітна буря і зміни магнітного поля.

Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Так, метеозалежним людям слід бути готовими до того, що самопочуття може погіршитися вже 27 червня.

У цей день магнітосфера буде обуреною. Пік метеоудара доведеться на 28 червня. У цей день лабораторія обіцяє магнітну бурю слабкої інтенсивності. 29 червня вона ще буде відчуватися, але вже не так сильно.

За довгостроковими прогнозами вчених, після цього геомагнітна обстановка стабілізується і магнітосфера Землі буде спокійною.

Відео дня
Україну чекає ще один метеоудар

Як повідомляв OBOZREVATEL, з 1 по 5 червня в Україні фіксувалося підвищення магнітного поля. Пік припав на 2 червня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки