Україну накрила магнітна буря: як її пережити

28,0 т.
Україну накрила магнітна буря: як її пережити

У п'ятницю, 17 серпня, на Землі буде бушувати магнітна буря середньої сили.

Такі ж геомагнітні прогнози і в кінці місяця. Дані представлені на сайті Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту РАН імені Лебедєва.

Як відомо, магнітні бурі можуть негативно відбитися на самопочутті метеозалежних людей і тих, хто страждає від серцево-судинних захворювань. Людям з підвищеним тиском радять пити більше води і обмежити вживання солі і солоних продуктів. Гіпотонікам - пити енергетичні трав'яні настойки.

Відео дня

Загальні поради містять рекомендації уникати інтенсивного фізичного навантаження, гуляти на свіжому повітрі, уникати палючого сонця, відмовитися від алкоголю і важкої жирної їжі.

Україну накрила магнітна буря

Як повідомляв OBOZREVATEL, наступний метеоудар очікується 20 - 21 серпня поточного року.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки