"Увага, шахраї!" Інститут серця звернувся до українців

68,5 т.
'Увага, шахраї!' Інститут серця звернувся до українців

Інститут серця МОЗ України спростував інформацію про рекламу медичних препаратів Кардітонус і Гіпертрен.

Відповідне повідомлення з’явилося на Facebook-сторінці установи. Там зауважили, що Інститут серця – це кардіохірургічна установа, що спеціалізується на операціях на серці та не займається розробкою чи реалізацією жодних лікарських засобів.

В установі додали, що директор Інституту серця, професор Борис Тодуров, ніколи не рекламував і не рекламує ліки.

Інститут серця спростував інформацію про рекламу ліків

"Останнім часом в інтернеті знову активізувалася реклама "медичних препаратів" Кардітонус і Гіпертрен, які нібито розробляє, рекламує і продає Інститут серця. Звертаємо вашу увагу, що Інститут серця МОЗ України – кардіохірургічна клініка, де виконують операції на серці. Тут не розробляють та не розповсюджують жодних ліків. Директор Інституту серця, професор Борис Тодуров ніколи не рекламував і не рекламує будь-які ліки", – йдеться у повідомленні.

Як писав OBOZREVATEL, генеральний директор державної установи Інститут серця Борис Тодуров закликав депутатів ухвалити бюджет на 2020 рік з урахуванням підвищення зарплат для медпрацівників та витрат на медицину.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки