В аптеках "Подорожник" запустили знижку до 30% на сезонні препарати для дітей та дорослих

25,2 т.
В аптеках 'Подорожник' запустили знижку до 30% на сезонні препарати для дітей та дорослих

Найбільша мережа аптек "Подорожник"* запустила національний проєкт "Є ЗНИЖКИ"**, який надає змогу українцям купувати ліки за доступними цінами. У вересні розпочався черговий акційний період, в рамках якого діє знижка до -30% на сезонні препарати для дітей та дорослих.

У червні мережа аптек "Подорожник" впровадила перший період проєкту "Є ЗНИЖКИ", в усіх аптеках мережі покупці могли придбати ліки зі знижками та різноманітні супутні товари за акційною ціною. Така ініціатива сподобалася українцям, вони доволі активно почали користуватися запропонованими знижками. Так, у червні 3,15% клієнтів скористались покупкою ліків за "Є ЗНИЖКАМи", в липні – 4, 78%, в серпні – 3,58%.

Відео дня

- Заради того, щоб надати українцям можливість економити гроші у цей непростий період, "Подорожник" об’єднав найбільших фармвиробників України та світу, - розказує Ольга Гречко, керівник відділу зовнішніх комунікацій аптек "Подорожник". – Велика кількість компаній позитивно відгукнулося на нашу пропозицію. Тому в наших аптеках протягом вересня можна придбати ліки, косметику та гігієнічні засоби зі знижками до -30%.

Знижки на ліки зараз конче потрібні, тим більш, що "Подорожник" щомісяця змінює акційний перелік, добираючи тільки найактуальніші позиції. Враховуються сезонні та інші чинники, щоб клієнти насправді отримували найпотрібніші саме зараз ліки за зниженою ціною.

Знижковий перелік дуже широкий, в нього входять великі групи ліків, гігієнічних товарів, косметика та багато іншого. Зараз на полицях аптеки представлено більше шістдесяти акційних препаратів та товарів.

В аптеках ''Подорожник'' запустили знижку до 30% на сезонні препарати для дітей та дорослих

І це не нав’язування непотрібного, неактуального, а простіше кажучи – "лежалого" товару. До промоції потрапляють ті препарати та групи товарів, котрі користуються незмінною популярністю саме у цей період.

Наприклад, у вересні особливу увагу приділено препаратам, котрі допоможуть зміцнити імунітет, подолати прояви сезонного грипу та застуди. Адже не секрет, що восени ці захворювання зовсім не є рідкістю. Так, наразі у проєкті представлені різноманітні препарати від застуди зі знижками – як от Аміксин ІС та Комбігрип Хот Сип лимон.

Бувають і так звані всесезонні препарати, котрі перевірені часом та можуть знадобитися в будь-яку пору року. На такі ліки теж запропоновано хорошу знижку, яскравий приклад – Спазмалгон, на нього теж знижено ціну у вересні. Тож, чом би й не зробити запас потрібного препарату, поки на нього приємна ціна!

- За останні місяці ми отримали багато позитивних відгуків від постійних клієнтів, а також від людей, які завдяки проєкту "Є ЗНИЖКИ" почали обирати аптеку "Подорожник", - говорить Ольга Гречко. – Люди раді тому, що можуть отримати найпотрібніші ліки за доступною ціною у той час, коли ціни зростають щодня буквально на все. Тому ми зі свого боку і надалі робитимемо все можливе, щоб українці мали змогу купити препарати зі знижками. Для цього ж постійно розширюємо географію наших фармзакладів, щоб люди могли скористатися послугами аптеки "Подорожник" та зекономити кошти.

Обирайте те, що потрібно саме вам та будьте здорові!

Більш детально ознайомитися з асортиментом проєкту "Є ЗНИЖКИ" можна на сайті мережі аптек "Подорожник" у розділі Акції та у фармацевтів. Обирайте те, що потрібно саме вам та будьте здорові!

* Під "Мережа аптек Подорожник" слід розуміти аптечні заклади групи компаній (корпорації) "Подорожник", що є найбільшою мережею аптек України за кількістю аптечних закладів станом на 01.02.2022 за даними експертно-аналітичного дослідження, проведеного на замовлення ТОВ "КЛІКІС"

** Акція діє з 1.09 до 30.09.2022 на визначений перелік товарів вказаних ТМ у мережі аптек "Подорожник" або до закінчення товарних запасів на території України за умови наявності Товару в аптечному закладі. Перелік акційних товарів, вартість та наявність акційного товару в конкретній аптеці уточнюйте у фармацевтів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки