В чому неймовірна користь кавуна

В чому неймовірна користь кавуна

Кавун завжди знаходиться у списку літніх десертів у спекотні дні. Відмінно освіжає, втамовує спрагу і наводнює організм. Практично повністю складається з води і багатий електролітами.

До того ж, у ньому багато лікопену. Цей каротиноЇдний пігмент стимулює виробництво колагену і перешкоджає пошкодженню шкіри УФ-променями.

Але є і протипокази до вживання. Ягоду не можна їсти при діареї, коліті, загостренні хвороб органів травлення, при каменях у нирках, захворюваннях передміхурової залози.

Купуйте їх зараз, коли вони дозрівають природним шляхом і не містять нітратів. Обов'язково включайте кавуни в своє меню правильного харчування.

Відео дня

В чому неймовірна користь кавуна

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки