В чому неймовірна користь волоських горіхів

В чому неймовірна користь волоських горіхів

Горіхи – концентроване джерело поживних речовин (вітамінів, мінералів, клітковини). Горіхи – насіння в твердій, товстій шкаралупі, яка захищає цінні жири і вітамін Е від окислення.

Пам’ятайте – горіхи повинні бути свіжі, а не смажені. Щоб отримати всю користь від горіхів, необхідно їсти їх сирими. Від теплової обробки більшість корисних властивостей горіхових зерен втрачаються.

Бажано купувати горіхи в шкаралупі. Очищені і запаковані в пакети, вони швидко окислюються і набувають смак прогірклої олії. Очистіть та їжте їх сирими, щоб зберегти корисні жирні кислоти і вітамін Е. Підсолені, а тим більше підсолоджені цукром або медом горіхи – теж не найкращий вибір.

Відео дня

Частина людей, щоправда, уникає горіхів через страх перед зайвою вагою. Дійсно, горіхи – висококалорійний продукт - 690 ккал/100 г. Спричинено це наявністю жирів у вигляді корисних поліненасичених кислот.

Доказом користі є те, що люди, які споживають всього жменю горіхів на день мають нижчі ризики розвитку ішемічної хвороби серця, онкологічних хвороб та нижчий ризик передчасної смерті! Звучить, як реклама диво-продукту, чи не так?

Такий захисний ефект горіхів виявляється коли вживати 20 г горіхів на день. А збільшення їх кількості в раціоні понад 20 г не має переваг. Це стосується вживання всіх видів горіхів, а не якогось виду окремо. Така кількість не завадить вашій фігурі і не викличе важкості в шлунку.

Пам’ятайте, що горіхи відносяться до високоалергенних продуктів! Треба бути обережними людям які мають схильність до білкової алергії, а також непереносимість до інших видів горіхів. Є протипокази при хворобах ШКТ, деяких шкірних хворобах, при гіперфункції щитовидної залози.

Сподіваюся, що ви включаєте в свій щоденний раціон трохи горіхів.

В чому неймовірна користь волоських горіхів

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело:
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки