У Європі зафіксована перша смерть від вейпа: лікарі назвали причину

У Європі зафіксована перша смерть від вейпа: лікарі назвали причину

У Бельгії від вейпа помер 18-річний хлопець, який отримав курильний пристрій у подарунок на день народження.

Про це повідомляє "112". Лікарі звинувачують у смерті підлітка рідину з ароматизатором.

У Європі зафіксована перша смерть від вейпа

Рафаель Паверт помер менш ніж через місяць після перенесеної пневмонії, причиною якої, за словами медиків, став саме вейп. Вони звинувачують у смерті підлітка рідину з ароматизатором, яку він також отримав у подарунок.

Відео дня

Спочатку симптоми Рафаеля нагадували простий кашель. Через кілька днів він був госпіталізований з важкими респіраторними проблемами.

"Він грав у регбі, тому був сильним хлопчиком. Однак за один тиждень я побачив, як він ослаб. І після 26 днів його перебування в комі, нам довелося його поховати. Сподіваюся, що смерть мого сина допоможе запобігти новим жертвам", – розповів батько померлого.

У США за останній час відбулося 39 випадків смерті, які були пов'язані з вейпінгом. Водночас британські регулятори охорони здоров'я стверджують, що це завдає значно менше шкоди, ніж куріння.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що хоча пари електронних сигарет не містять всіх токсинів тютюнового диму, вони все ж чинять негативний вплив на здоров'я людини, яка палить.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки