В організмі людини знайдено новий невідомий вірус

В організмі людини знайдено новий невідомий вірус

В організмі людини знайшли новий вірус, який може спровокувати небезпечну інфекцію, порушивши баланс у мікрофлорі кишечника.

Вірус може зробити бактерії стійкішими до антибіотиків, передає Phys.org. Його було виявлено під час аналізу крові та інших біологічних рідин пацієнтів.

Вчені віднесли цей різновид до категорії бактеріофагів. Вони є мисливцями на бактерії, зокрема на кишкову паличку Escherichia coli.

Якщо E. coli стає занадто багато, вони самі стають причиною хвороби, особливо часто таке зустрічається в клініках. Хоча їхня помірна кількість не є небезпечною для людини.

Відео дня

З одного боку, ці віруси атакують бактерії, а з іншого – вони заразом роблять їх сильнішими, передаючи ген стійкості до антибіотиків. Поки бактеріофаги дуже мало вивчені. Водночас новий вірус виявився дуже поширеним. У кожному сьомому випадку, проаналізувавши рідини 111 людей, знайшли його представників.

В організмі людини знайшли новий вірус

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні вже зафіксували два види небезпечних вірусів грипу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки