В Україні заборонили популярне знеболююче

16,8 т.
В Україні заборонили популярне знеболююче

В Україні тимчасово заборонили застосування і реалізацію серії популярного знеболюючого "Комбіспазм", виготовленого в Індії.

Причиною стала невідповідність ліків вимогам МКЯ, повідомляє прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Йдеться про препарат "Комбіспазм": таблетки, по 10 штук в алюмінієвому блістері, по одному блістеру в картонній упаковці серії EPD18001A1, виробництва "Евертоджен Лайф Саенсиз Лімтед", Індія.

Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного медикаменту, перевірити наявність забороненого препарату, і в разі виявлення вжити заходів для його вилучення з обороту і подальшого переміщення під карантин.

Відео дня
В Україні заборонили популярне знеболююче
В Україні заборонили популярне знеболююче

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні ввели заборону на серію таблеток "Амброксол" виробництва української фармацевтичної компанії "Лекхім-Харків".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки