В Україні заборонили популярні препарати проти діабету

18,8 т.
В Україні заборонили ліки проти діабету

В Україні тимчасово заборонили всі серії протидіабетичних препаратів "Глінова" і "Мегліфорт", виготовлених індійською компанією "Індоко Ремедіс Лімітед".

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Йдеться про препарати "Глінова" (таблетки по 4 мг, по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці); "Глінова" (таблетки по 3 мг, по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці); "Глінова" (таблетки по 2 мг, по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці) і "Мегліфорт 1000" (таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 1000 мг по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці); "Мегліфорт 500" (таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці); "Мегліфорт 850" (таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 850 мг по 10 таблеток у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній пачці).

Відео дня

Причина заборони - анулювання висновку про підтвердження відповідності умов виробництва вимогам.

"Глінова" лікує інсулінонезалежний цукровий діабет II типу, якщо рівень цукру в крові не можна адекватно підтримувати лише дієтою, фізичними вправами та зниженням маси тіла.

"Мегліфорт" бореться проти цукрового діабету II типу (інсулінозалежний) при неефективності дієтотерапії, особливо у хворих, які страждають на ожиріння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні тимчасово заборонили всі серії двох популярних дитячих препаратів, які показані навіть однорічним малюкам.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки