В Україну повернулися смертельні інфекції: як врятуватися

32,3 т.
В Україну повернулися смертельні інфекції: як врятуватися

З початку 2018 року в Україні зафіксовано дев'ять випадків захворювання на дифтерію (серед них 3 дітей і 6 дорослих) і 17 випадків захворювання на правець (5 дітей і 12 дорослих).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України. У відомстві попередили, що імунітет проти дифтерії та правця зберігається не на все життя, тому кожні 10 років дорослим рекомендується робити ревакцинацію.

Щеплення дітям робляться у 2, 4, 6, 18 місяців, а також у 6 і 16 років.

Читайте: У Запоріжжі та Мелітополі зафіксували два випадки дифтерії

В Україну повернулися смертельні інфекції: як врятуватися
Відео дня

Першу планову ревакцинацію дорослих, які раніше були щеплені, проводять вакциною АДС-М у віці 26 років із подальшою плановою ревакцинацією АДС-М — із мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення АДП-М. Такі щеплення можна зробити в амбулаторії сімейної медицини у свого сімейного лікаря.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість хворих на кір в Україні порівняно із минулим роком у 2018 році збільшилася у 17 разів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки