Важила 18 кілограмів: в Індії лікарі переплутали пухлину з вагітністю

11,4 т.
Важила 18 кілограмів: в Індії лікарі переплутали пухлину з вагітністю

В Індії лікарі видалили пухлину вагою 18 кілограмів із яєчника 38-річної жінки. Раніше вони думали, що та вагітна.

Як повідомляє Daily Mail, жінка сім місяців страждала від болю в животі. Медики вважали, що та очікує дитину. Якоїсь миті "вагітній" стало важко дихати і її доставили до лікарні. Інші фахівці виявили, що пухлина зайняла 95% простору в животі пацієнтки. Вони зазначили, що кіста могла просто розірвати хвору зсередини, якби її вчасно не видалили (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

Хірург, який проводив операцію зазначив, що це – найбільша кіста, яку він коли-небудь бачив. Він додав, що окружність живота становила 1,06 м через новоутворення.

Відео дня
Ілюстративне фото

Вага Калам до операції важила 125 фунтів (56,6 кг), а після видалення пухлини – 82 фунти (37 кг). Зараз її стан оцінюється як стабільний.

В Індії лікарі видалили пухлину вагою 18 кілограмів з яєчника 38-річної жінки

Як писав OBOZREVATEL, у Львові у новонародженої дівчинки Каміли лікарі вирізали величезну пухлину, яка займала майже половину її тіла.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки