Вчені назвали дієту, яка може збільшити тривалість життя

Вчені назвали дієту, яка може збільшити тривалість життя

Фахівці з'ясували, щоб довше жити, слід виключити зі свого раціону газовану воду, цукор, хлібобулочні вироби і дотримуватися низкоуглеводної дієти не один день, а постійно. Крім того, вчені рекомендують їсти більше рослинної їжі.

Як написав Express з посиланням на головного виконавчого директора Британського інституту досліджень старіння доктора Еріка Вердіна, харчування має прямий вплив на тривалість життя людини. Він же зазначив, що занадто часте вживання хліба, солодкої води і соків, морозива, круп, шоколаду провокує ряд серйозних захворювань, боротьба з якими віднімає в організму надто багато сил.

Вердін підкреслив, що якщо в раціоні людини чимало вуглеводів, це призводить до підвищеного рівня цукру в крові, збільшенню ваги, погіршенню метаболізму і підвищеного ризику серцевих захворювань.

Відео дня

"При нерозбірливій їжі, крім ожиріння надлишок інсуліну також може привести до інсулінорезистентності, високого кров'яного тиску, високого холестерину, серцевих захворювань, метаболічного синдрому і навіть раку", – попередив експерт.

Він розповів, що в рамках дослідження він разом з колегами проаналізував, як діє на організм низьковуглеводна дієта. З'ясувалося, що лише за допомогою виключення з раціону критичних продуктів можна домогтися зниження ваги, зменшення інсулінової залежності у діабетиків, ризика серцево-судинних захворювань та онкології.

"Як наслідок – це збільшить життя людини" – сказав доктор.

Також він зазначив, що сприятливо на організм в цілому впливає додавання в щоденний раціон овочів.

"Люди, які їдять рослинну їжу, мають на 16 відсотків менший ризик серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади, інсульт, серцева недостатність", – підкреслив Вердін.

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерти повідомили про шкідливість ряду продуктів, які покупці вважають корисними.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки