Вчені назвали небезпеку коронавірусу для дітей

16,4 т.
Вчені назвали небезпеку коронавірусу для дітей

Для новонароджених і чоловіків існує високий ризик зараження коронавірусом Covid-19 і розвитку важких симптомів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це сказано в результатах наукової роботи Центру по контролю і профілактиці захворювань США, які опубліковані на сайті організації.

Фахівці розглянули 2500 випадків захворювання COVID-19 у дітей молодше 18 років у США в період з 12 лютого по 2 квітня. У цілому дані підтверджують, що діти менше схильні до захворювання, ніж дорослі. З усіх зареєстрованих випадків тільки 1,7 відсотка були дітьми, хоча вони становлять 22 відсотки населення.

Відео дня
Ілюстрація

В цілому, серед них тільки у 73 відсотків розвинувся кашель, лихоманка або задишка. У дорослих у віці від 18 до 64 років цей показник становить 93 відсотки.

Разом з тим, у деяких дітей розвинулися важкі симптоми, 147 малолітніх пацієнтів були госпіталізовані, п'ятеро відправлені до реанімації, троє померли. При цьому серед 95 немовлят були госпіталізовані 62 відсотки. За словами вчених, в перший рік життя діти не мають такої стійкої імунної відповіді, як діти старшого віку і дорослі.

Крім того, все більше досліджень показують, що чоловіки вмирають від COVID-19 частіше, ніж жінки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, більшість типових для дорослих симптомів нового коронавірусу не проявляються у неповнолітніх, які заразилися COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки