Вчені назвали смертельну небезпеку басейнів

26,1 т.
Вчені назвали смертельну небезпеку басейнів

У готельних басейнах міститься багато бактерій, які можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Про це в щотижневому звіті попередив центр по контролю і профілактиці захворювань США, передає Lenta.

Згідно з документом, близько третини захворювань з 2000 по 2014 рік було отримано туристами в басейнах або гідромасажних ваннах. У воді заразилося 27 тисяч осіб, вісім померли.

Найбільш поширеними інфекційними бактеріями в басейнах виявилися криптоспоридии. Вони стали причиною 89% захворювань.

"Всього один ковток води, що містить криптоспоридии, може викликати нудоту, діарею, спазми шлунка і блювоту, які триватимуть тижнями. Хлорка не може швидко убити ці бактерії, тому, в першу чергу, нам потрібно не допустити її потрапляння в воду", - повідомила глава програми здорового плавання Мішель Хлавса.

Відео дня

Вона порадила батькам протягом двох тижнів після діареї не пускати дітей в басейн. За цей період інфекція повинна остаточно зникнути з організму.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розповіли, чому сидячий спосіб життя небезпечний для здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки