Вчені знайшли три вікові точки, коли відбувається старіння організму

Вчені знайшли три вікові точки, коли відбувається старіння організму

Три етапи в житті – 34, 60 і 78 років – названо тими самими віковими точками, коли відбувається кардинальне старіння організму людини.

Такого висновку дійшли вчені Стенфордського університету, США. Дослідники вивчали кількість білків у плазмі крові та їхню зміну. Для цього вони проаналізували плазму крові 4263 осіб у віці від 18 до 95 років.

"Ми змогли визначити хвилеподібні зміни певних білків у випробовуваних із плином часу. Це призвело до трьох хвиль старіння", – пояснили американські вчені.

Як саме білки або склад крові впливають на процес старіння, поки незрозуміло. Але результати американських вчених узгоджуються з попередніми дослідженнями, які також припускали відповідні зв'язки білків і крові.

Відео дня

Також досліди на мишах показали, що переливання крові від молодих тварин позитивно впливає на здоров'я і процес старіння старих тварин. Однак поки медики не знають, як застосувати цей досвід на людях.

Але загалом вчені могли б використовувати відповідні тести для вивчення конкретних білків у крові пацієнтів у майбутньому, тим самим розпізнаючи вікові захворювання, такі як хвороба Альцгеймера або серцево-судинні захворювання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо головні принципи дієти, яка уповільнює старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки