Величезна шкода: з'ясувалася небезпека ліків від печії

15,8 т.
Величезна шкода: з'ясувалася небезпека ліків від печії

Ліки від печії дуже шкідливі і навіть протипоказані людям із анемією крові.

Речовини, які входять у їхній склад, призводять до того, що в організмі з'являється дефіцит заліза. До такого висновку прийшла група вчених-дослідників із університетів Утрехта, Маастрихта і Мельбурна, передає "АиФ".

Як з'ясувалося, препарат від печії використовує кислоту, а ризик розвитку дефіциту заліза безпосередньо корелює із цим. Особливо він високий у тих, хто приймає більше однієї пігулки у день.

Відео дня

Залізо ж є найважливішим компонентом гемоглобіну в крові. За дефіциту заліза рівень гемоглобіну знижується, що призводить до погіршення самопочуття людини: з'являються запаморочення, "зірки" в очах, головні болі, випадання волосся, блідість, прискорене серцебиття, так званий "синдром неспокійних ніг".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалося, які ліки небезпечно змішувати з алкоголем.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки