Новий засіб самозахисту! Розроблено інноваційний метод профілактики ВІЛ

13,9 т.
Новий засіб самозахисту! Розроблено інноваційний метод профілактики ВІЛ

Новий медичний виріб від фармкомпанії Merck може забезпечити річний захист від ВІЛ людям, у яких немає вірусу.

Імплант був вивчений на гризунах і мавпах, він також забезпечував тримісячну безпеку в дослідженні за участі 12 добровольців людей, повідомляє Daily Mail.

Дослідження в Merck спрямовані оцінити ефективність препарату іслатравір (нуклеозидний інгібітор транслокації транскриптази – NRTTI) запобігати розмноженню ВІЛ-1 в організмі.

Насправді цей девайс за своїм принципом роботи дуже схожий на імпланти для контрацепції з тривалим терміном дії. ВІЛ-негативні люди, які для захисту від вірусу приймають ліки з категорії PrEP (профілактика перед впливом), можуть з щоденних таблеток переключиться на установку імплантів, які їм знадобляться всього один раз в рік.

Відео дня

На даному етапі противірусні властивості NRTTI вивчаються в клінічних випробуваннях для лікування інфекції в поєднанні з іншими антиретровірусними препаратами, а також для профілактики.

Препарат для профілактики ВІЛ проходить клінічні випробування

Як писав MedOboz, Національний інститут здоров'я (NIH) в США оголосив про проведення третього етапу досліджень ефективності вакцини проти ВІЛ.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки