МоваЯзык

/ Венерологія

Обережно, суперінфекція: лікарі зафіксували незвичайну форму гонореї

Світову медичну спільноту сколихнув випадок особливо стійкої форми гонореї. Захворювання не піддається протокольному лікуванню.

Як відомо, випадок був зафіксований в Британії, передає CNN. Відзначається, що чоловік заразився гонореєю під час поїздки в Південно-Східну Азію. Симптоми захворювання проявилися тільки через місяць.

Першою лінією лікування гонореї є прийом міксу антибіотиків - азитроміцину і цефтриаксону. Однак у випадку з цим пацієнтом лікування не дало ніякого результату.

"Це перший випадок супергонореї, коли інфекція не реагує на комбінацію потужних антибіотиків", - зазначила інфекціоніст Гвенда Хьюз.

Відзначається, що зараз хворому призначили внутрішньовенне введення антибіотика ертапенем. Поки вчені відзначили позитивну динаміку в лікуванні, проте однозначно сказати, що даний вид терапії допоможе впоратися з інфекцією, поки не можуть.

У зв'язку з цим випадком медики наполегливо рекомендують не забувати про важливість захищеного сексу.

Згідно з даними ВООЗ, щорічно в світі гонореєю заражаються 78 мільйонів людей. І при цьому бактерії, що провокують розвиток гонореї, еволюціонують і стають більш стійкими до медикаментів.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як захиститися від гонореї.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини