МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Від синдрому подразненого кишківника позбавить Капсумен

4.6т
Читати матеріал російською

Найефективнішим засобом для боротьби з симптомом подразненого кишківника, за висновками вчених, є олія м’яти перцевої. Саме тому Українська гастроентерологічна асоціація ухвалила клінічні рекомендації щодо використання при терапії СПК цієї олії у кишковорозчинних капсулах - у вигляді препарату Капсумен.

Про це йдеться у статті OBOZREVATEL.

Один з найефективніших та повністю безпечних препаратів для першої лінії терапії СПК - препарат Капсумен - містить L-ментол. Ця речовина чинить знеболювальну, антиспазматичну, протизапальну та протимікробну дії. Завдяки L-ментолу Капсумен усуває біль та спазми, стабілізує перистальтику, усуває надмірне газоутворення і нормалізує стул. Тобто впливає на всі найпоширеніші симптоми синдрому подразненого кишківника.

Капсумен діє вже після першого прийому, послаблюючи або знімаючи симптоми синдрому подразненого кишківника. Однак лікарі радять приймати його курсом тривалістю в 1 місяць - задля досягнення стійкого ефекту.

Тож якщо ви страждаєте від болю у животі, надмірного газоутворення, діареї чи закрепів - зверніться до лікаря і проконсультуйтеся з ним щодо вживання Капсумену. Цей препарат належить до дієтичних добавок і його безпечність доведена клінічними випробуваннями, тому його можна використати для своєрідного тесту: якщо після разового прийому препарату симптоми зникнуть - швидше за все, у вас СПК. Однак візит до лікаря все ж відкладати не слід: чим раніше буде діагностовано хворобу і призначено лікування - тим легше буде її подолати.

Детальніше про синдром подразненого кишківника, його симптоми та лікування – читайте тут.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини