Викликає рак: українцям розповіли, з чого роблять молочку

66,6 т.
Українцям розповіли, з чого роблять молочку

В Україні у виробництві молочних продуктів широко використовується пальмова олія, яку в Європі додають лише у технічні масла та лаки (доведено, що постійне його вживання викликає рак - Ред.).

Це твердження користувача Олексія Шенгенського икликало дискусію у Facebook. Користувачі відзначають, що за кордоном цей інгредієнт також використовується у виробництві продуктів, однак, у такому випадку покупця інформують про його наявність.

Крім того, його кількість жорстко регулюється.

Читайте: В Україні зростуть ціни через пальмове масло

"В Італії навіть у печеньки кладуть. Ті, які без пальми, коштують у три рази дорожче, звідси популярність", - пишуть у коментарях.

Відео дня

Як відомо, в Європі нормою вважається вживати 2% трансжирів від всього їх денного обсягу, а склад продуктів чесно вказується на етикетках. Тоді як в Україні масла в затверділому стані використовують повсюдно для здешевлення і тривалого зберігання продуктів, хоча трансжири сприяють виникненню серцево-судинних і онкологічних захворювань, а жирова плівка в шлунку заважає всмоктуванню вітамінів і мікроелементів.

Викликає рак: українцям розповіли, з чого роблять молочку

Читайте: В Україні хочуть заборонити пальмову олія: до чого це призведе

Дієтологи радять зовсім не вживати такі продукти дітям і не зловживати дорослим.

Викликає рак: українцям розповіли, з чого роблять молочку

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, вироблені в Україні шоколадні цукерки і вершкове масло окремих марок містять величезну кількість трансжирів. Регулярне їх вживання в їжу може призвести до виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки