Викликають навіть рак: побутові предмети виявилися смертельно небезпечними

51,5 т.
Викликають навіть рак: побутові предмети виявилися смертельно небезпечними

Деякі побутові предмети, якими ми користуємося щодня, можуть бути небезпечні для здоров'я, провокуючи навіть розвиток смертельних захворювань, стверджують експерти.

Так, портал "Медицинское обозрение" опублікував список потенційно шкідливих предметів:

1. Дезодоранти. До їх складу входять парабени. Деякі дослідження доводять їх відкладення в організмі.

Побутові предмети можуть викликати рак

2. Фарби для татуювань і для волосся. У людей з татуюваннями вищий ризик розвитку меланоми, так як наявність кобальту і алюмінію в фарбі на 80% частіше призводить до появи раку шкіри.

Відео дня

3. Лаки для нігтів, до складу яких входять толуол, формальдегід і дибутилфталат. У великій кількості ці хімікати токсичні.

4. Посуд з пластика і з тефлоновим покриттям. До складу тефлону входить перфтороктанова кислота, яка, на думку деяких експертів, може спровокувати розвиток раку.

5. Радон і азбест. Вони містяться в матеріалах, які використовуються в будівництві. Обидва хімікати здатні викликати рак легенів.

6. Протипожежний склад, яким іноді просочують меблі. Він викликає рак щитовидної залози.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у людей, які дозволяють собі випивати один маленький стакан солодкої газованої води в день, на 18% зростають шанси захворіти на рак в цілому і на 22% на рак молочної залози.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки