Виплатять вісім мільярдів доларів: у США у чоловіка через ліки виросли груди

13,8 т.
У США чоловікові, у якого виросли груди через ліки, виплатять $8 мільярдів

Житель Меріленда (США) протягом п'яти років вживав препарат виробництва Johnson & Johnson. Але у нейролептика виявився побічний ефект, який призвів до збільшення молочних залоз у чоловіка. Суд присяжних у Філадельфії зобов'язав виробника виплатити йому $8 мільярдів.

Препарат "Ріспедрал" призначають під час лікування шизофренії та біполярного розладу. Про це повідомило видання Еsquire з посиланням на The Wall Street Journal.

26-річний Ніколас Мюррей стверджував, що вживав ліки за призначенням лікарів з 2003 по2008 рік. Це спричинило в потерпілого гінекомастію – збільшення молочних залоз. На його думку, в компанії знали про побічні ефекти препарату, але не попередили медиків і споживачів.

Відео дня
У США чоловікові, у якого виросли груди через ліки, виплатять $8 мільярдів

У 2015 році Мюррей виграв аналогічну справу – тоді Johnson & Johnson зобов'язали виплатити йому $1,75 мільйонів. Та пізніше апеляційний суд знизив розмір компенсації до $680 тисяч. Потерпілий оскаржив це рішення, тож у вересні 2019 року судовий розгляд відновили.

У компанії назвали новий вирок "надмірним і необгрунтованим", а суму – "абсолютно неймовірною", порівнянюючи з початковою компенсацією. Фірма заявила про наміри оскаржити рішення і розраховує на його скасування.

Проти виробника ліків подали ще 13 тисяч аналогічних позовів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві анестезіолог Центрального госпіталю МВС помилково ввів інтубаційну трубку не в трахею, а в стравохід пацієнтки, внаслідок чого та впала в кому.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки