"Вона постійно горить": дівчина зважилася відрізати частину тіла, щоб вгамувати біль

48,2 т.
'Вона постійно горить': дівчина зважилася відрізати частину тіла, щоб вгамувати біль

24-річна британка Пейдж Ховітт зважилася на ампутацію ноги, щоб позбутися постійного болю через виснажливе нервове порушення.

Як передає "МедикФорум", у дівчини діагностували складний комплексний больовий синдром, що викликає сильні больові відчуття в області лівого коліна. Від цієї хвороби дівчина страждає протягом 7 років після того, як її нерви були зачеплені під час звичайної операції на колінній чашечці.

Британка перепробувала різні способи боротьби з болем, але так і не знайшла ефективного. Вона так зневірилася, що тепер всерйоз готова пройти через ампутацію ноги. Дівчині необхідно зібрати 9 тисяч фунтів та оплатити ампутацію в приватному медичному закладі, після чого займатися підбором протеза.

Відео дня

"Я веду постійну битву, яка ніяк не хоче закінчитися. Люди навколо мене просто не уявляють, як сильно мені болить. Таке відчуття, що моє коліно постійно горить, і ніякою водою цю пожежу не загасити. Я хочу розповісти про свій випадок не тільки тому, що сподіваюся на якесь диво чи якусь чарівну пораду. Мені хочеться привернути увагу до людей, що страждають від таких же проблем. Може, вчені зможуть нам чимось допомогти", - розповіла Пейдж.

Дівчина відріже частину тіла через біль

Як писав OBOZREVATEL, російській зірці 90-х можуть ампутувати руку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки