Як отримати дані про зроблені щеплення, якщо немає картки: у МОЗ дали роз'яснення

Як отримати дані про зроблені щеплення, якщо немає картки: у МОЗ дали роз'яснення

В умовах війни важливо підтримувати своє здоров’я та вчасно отримувати профілактичні щеплення. У Міністерстві охорони здоров'я роз’яснили, як отримати дані про зроблені щеплення, якщо немає картки, й куди звертатися для вакцинації.

Там наголосили, що профілактичні щеплення забезпечать і дорослому, і дитині повний захист. Відповідне роз’яснення опублікувала пресслужба МОЗ.

Так, якщо громадянин перебуває в іншому місті й не має змоги щепити свою дитину в лікаря, з яким була підписана декларація, він може вакцинувати її у найближчій лікарні.

У МОЗ зазначили, що починаючи від минулого року всі дані про вакцинацію вносяться в Електронну систему охорони здоров'я. Тому будь-який лікар зможе побачити вакцинальний статус.

Відео дня

При цьому отримання друкованої довідки про проведені щеплення є необов'язковим, але її можуть видати на запит або вимогу. Всі наступні щеплення також будуть вносити у таку довідку та ЕСОЗ.

Нагадаємо, в Україні відновили роботу мобільних бригад з вакцинації, які працюватимуть у п'яти областях. Пріоритет надаватимуть громадянам, які старше 60 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на тлі війни в Україні, розв'язаної російським агресором, проблеми з коронавірусом для більшості громадян відійшли на останній план. Протиепідемічні заходи українці ігнорують настільки, що навіть у чергах у магазинах рідко зустрінеш людину, яка все ще використовує маску. Проте не зважати на все ще небезпечну хворобу не варто. Особливо на тлі заяв про появу нового заразного вірусу під назвою Omicron XE.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки