Залишилося небагато: з'ясувалося, коли вчені переможуть рак і старіння

13,2 т.
З'ясувалося, коли люди переможуть рак і старіння

Провідні генетики з Genome Project стверджують, що всього через 10 років стане можливим створення клітин, невразливих до вірусів, раку, старіння, радіації і замерзання.

Свої твердження вони підкріплюють досвідом над кліткою бактерії кишкової палички. За словами фахівців, над геномом бактерії була зроблена 321 зміна, після чого клітина стала несприйнятливою до вірусів, передає РІА Новини.

"Перепрограмування кожного білка в людському гені, наприклад, потребує 400 тисяч змін", - розповів професор Гарвардської медичної школи Джорд Черч.

Читайте: Пухлини-вбивці: з'ясувався спосіб поширення смертельного раку

Відео дня

Відзначається, що для досягнення очікуваного результату з двадцяти тисяч людських генів необхідно видалити зайві кодони.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, вчені в результаті досліджень з'ясували, що вода, що містить фтор, призводить до порушення функції щитовидної залози і навіть до раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки