Буде погано п'ять днів: Україну накриє потужний метеоудар

Буде погано п'ять днів: Україну накриє потужний метеоудар

Україну в кінці листопада накриє сильна магнітна буря, її пік триватиме два дні, а в цілому ж сонячна активність буде спостерігати протягом п'яти днів.

Про це свідчать дані лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Так почнеться збудження магнітосфери 20 листопада.

Сильна магнітна буря рівня G1 накриє Землю 21 числа і триватиме 22 листопада. 23 і 24 листопада магнітосфера залишиться збудженою, після чого активність сонця почне спадати.

Протягом п'яти днів метеочутливі люди будуть відчувати нездужання. Серед симптомів можуть бути головні болі, підвищений тиск, слабкість. Щоб поліпшити свій стан, медики радять дотримуватися режиму сну, відмовитися від алкогольних напоїв, не переїдати, а також більше часу проводити на свіжому повітрі.

Відео дня

За кілька днів до початку магнітних бурь фахівці радять виключити з раціону солодке і смажене – така їжа впливає на метаболізм, може згущувати кров і знижувати стресостійкість.

Для зміцнення серця і судин рекомендуються продукти, багаті магнієм (сухофрукти, печена картопля) і калієм (морська риба).

Буде погано п'ять днів: Україну накриє потужний метеоудар

Як повідомляв OBOZREVATEL, кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко зазначив, що лікарі швидкої допомоги фіксують під час магнітних бур значне збільшення викликів до людей через проблеми з центральною нервовою і серцево-судинною системами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки