Чоловік позбувся щоки від вибуху електронної сигарети і подав до суду

Чоловік позбувся щоки від вибуху електронної сигарети і подав до суду

Девід Бішоп з Теннессі подав до суду після того, як електронна сигарета вибухнула і відірвала частину його лівої щоки. Це сталося в травні 2018 року, вибух акумулятора викликав сильні опіки рота, обличчя і рук Бішопа, було зламано кілька зубів.

У жовтні 2018 року потерпілий подав позов до федерального суду проти трьох компаній, які займаються продажем електронних сигарет і батарей до них. Компанії запевняють, що електронні сигарети безпечні, їх адвокати підкреслюють, що потерпілий Бішоп поводився дуже необережно з виробом для куріння, що прямо або опосередковано сприяло отриманню травми.

Чоловік позбувся щоки від вибуху електронної сигарети і подав до суду
Відео дня

Електронні сигарети – пристрої для куріння, які подають нікотин у вигляді пари. Вони є більш здоровою і безпечною альтернативою традиційним тютюновим виробам, оскільки в їх парі менше токсинів, ніж в звичайних сигаретах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки