Дієтолог дала прості поради, як легко почати худнути

Дієтолог дала прості поради, як легко почати худнути

Відомий дієтолог Вікторія Кляуз дала слушні поради, як мотивувати себе для схуднення.

На своїй сторінці в Instagram вона зазначила, що починати потрібно з правильного сніданку.

"Почніть зі сніданку без шкідливих крендельків, зійдіть вниз сходами замість ліфта, додайте салат на сімейну вечерю, а завтра – повечеряйте не о 10 вечора, а трохи раніше – о 8-9, а післязавтра – приберіть з вечері ковбасу", – написала дієтолог.

Схуднення
Відео дня

"Ці кроки не варті грошей або часу. Це ваші звичайні дії – але вони мають здоровий вектор! Ось це і є рух у бік схуднення, яке ви намагаєтеся почати з минулого нового року", – додала Кляуз.

Вона зазначила, що не потрібно чекати кращого моменту, ідеального понеділка, чарівного пендаля з небес – їх ніколи не буде.

Смотівіруйте мене ❤️, а я вас - постом⬇️ "Мені дуже потрібно похудеть😭 Тільки у відпустку піду, потім свята відгуляю, 1е вересня - дитини в школу, якраз в зал запишуся ... і все - буду худнути!" 💪 ⠀ А восени - дощ, сльоту, грип, рано темніє - знову не вийде, а потім - новий рік і як то вже і не надо💃, а потім ... після 8-го Березня тоді вже точно! А тут Великдень з пасками та травневі з шашликами, і знову літо, і знову відпустку ... і знову купальник купуємо на розмір більше, ніж в минулому году😭 ⠀ А тепер, по-честному🙌 - протягом цього "очікування", невже нічого не їсте, чи не готуєте, не купуєте? 🤷♀️ У вашому будинку немає яєць, м'яса, помідор, гречки або вівсянки? Ви прям взагалі нічого не знаєте про продукти - що кола і картопля фрі це "зло", а овочі "добро"? А що тоді - ваше "почну худнути"? 😳 ⠀ Для того, щоб начать➡️ потрібно встати з дивана і зробити ОДИН реальний крок! 💃 Те, що в ваших силах "тут і зараз" 💪 ⠀ Почніть зі сніданку без шкідливих крендельков, зійдіть вниз по сходах замість ліфта, додайте салат на сімейний ужін🥗, а завтра - повечеряйте не в 10 вечора, а трохи раніше - в 8-9, а послезатвра - приберіть з вечері ковбасу ... ⠀ Ці кроки не варті грошей времені👌 Це ваші звичайні дії - але вони мають здоровий❤️ вектор! Ось це і є рух в бік схуднення, яке ви намагаєтеся почати з минулого нового года😁 ⠀ Не потрібно чекати - кращого моменту, ідеального понеділка, чарівного пендаля з небес -їх ніколи не буде Не втрачайте час -починається прямо зараз! Адже це кожному під силу! 🙌

Публікація від Дієтолог онлайн ПП раціон (@ dietolog_dr.klaus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтолог Ольга Усенко розповіла, чому важливо харчуватися по режиму і як це впливає на схуднення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки