Дієтолог розвінчала топ-3 міфи про спалення жиру

Дієтолог розвінчала топ-3 міфи про спалення жиру

Експерт зі схуднення і правильного харчування Катя Медушкіна розповіла про ефективні методи, як найкраще спалити зайвий жир і підтягнути фігуру.

Так, на своїй сторінці в Instagram вона розвінчала декілька популярних міфів про спалювання жиру.

Дієтолог розвінчала топ-3 міфи про спалення жиру

Міф №1: жироспалювальні тренування – це тільки кардіонавантаження.

Правда: жир спалюється під час будь-яких навантажень – як кардіо, так і силових. Але є різниця. На кардіо спалюється більше жиру безпосередньо під час тренування – через окислювальні процеси. Водночас не можна ставити одразу високу інтенсивність: ви змушуєте працювати серце до зносу, а не втрачаєте жир.

Відео дня

Перевага силових занять – в розкрученому "рваному" серцевому ритмі. Завдяки цьому спалювання жиру триває і після тренування, плюс організм бере більше енергії на відновлення.

Міф №2: що я їм – неважливо, важливо – скільки калорій я з'їм.

Правда: дефіциту калорій потрібно досягати збалансованим раціоном. 1800 калорій, з'їдених у шоколадці або в продуктах правильного харчування – не одне і те ж! Недолік макро- і мікроелементів загрожує нестачею енергії, втратою м'язів і "ваговим плато". Не кажучи вже про те, що почуття голоду на "шоколадному пайку" просто не дасть вам утриматися в рамках дефіциту, і через декілька днів ще одна "дієта" відправиться на звалище історії.

Читайте: Що заважає схуднути: розкрито секрет

Міф №3: спортивні жироспалювачі – гарант успіху.

Правда: у БАДів, які "прискорюють" обмін речовин, знижують апетит, а, "за деякими даними, навіть забирають на Місяць", насправді мізерна ефективність. За день ви можете худнути максимум на 100 г жиру (за дефіциту калорій в 20% і тренувань із втратою 500-600 ккал). Виходить, що заявлені виробниками "+10%" допоможуть втратити максимум ще +10 г жиру.

В обмін на це з 1 порції пігулок ви отримуєте навантаження на серце, рівну 4 чашкам міцної кави! "Бонус": як тільки перестанете їх пити, вага тут же повернеться, якщо ви продовжуєте харчуватися неправильно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, відомий дієтолог Альбіна Коміссарова розповіла про шкідливі звички для фігури, які заважають схуднути.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки