МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Всього 30 хвилин в день: розкрито секрет зарядки для мозку

Для того, аби підвищити розумову активність, варто займатися фізичними вправами. Тут головне – виконувати їх розумно і систематично.

Таку пораду українцям в ефірі ObozTV дав кандидат наук з фізичного виховання та спорту Володимир Кормільцев. Він додав, що вистачить 30-45 хвилин таких занять щодня.

"Систематичні заняття фізичними вправами збільшують можливості нашого головного мозку. Під час стресових ситуацій виділяється гормон кортизол, який допомагає нам сконцентруватися на основній задачі. При його тривалому виділенні рецептори головного мозку починають гинути від токсичної дії цього гормону. Заняття фізкультурою сповільнюють загибель рецепторів, покращують кровопостачання головного мозку, розвивають пам`ять", – сказав він.

Тренер зазначив, що треба рухатися, виконувати різні фізичні вправи. Таким чином покращиться загальне самопочуття людини.

"Головне - це повинно бути чітко дозовано. Так склалось природно, що мозок ми можемо накачати швидше і краще, аніж наше тіло", – уточнив Кормільцев.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що відомий український фітнес-тренер дав пораду, як краще тренувати ноги.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Пряма трансляція" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
2
0
Смішно
7
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини