Допомагає схуднути: названа гідна альтернатива спорту

Названа альтернатива спорту при схудненні

Вживання вітаміну С не гірше фізичних навантажень може допомогти в схудненні, оскільки аналогічно впливає на кровоносні судини.

До такого висновку прийшли вчені з США. Результати відповідного дослідження були опубліковані на сайті Американського фізіологічного товариства.

Так, з'ясувалося, що вітамін С має такий же вплив на серце і кровообіг, що і регулярні заняття спортом.

Читайте: До 10 кг в тиждень: розкрито ефективний спосіб схуднення

Вітамін С
Відео дня

У людей з надмірною вагою і ожирінням спостерігається підвищена активність певного гормону – ендотеліну-1 (ET-1), що має потужну судинозвужувальну дію. Його активність можна обмежити фізичними навантаженнями.

При цьому, якщо регулярні походи в спортзал у графік не вписуються, тим, хто хоче схуднути, можна спокійно замінити їх вітаміном С. Однак медики попередили, що повністю відмовлятися від фізичних навантажень не слід, адже зниження активності ET-1 – не єдина мета в спорті.

Спорт впливає на організм у цілому, чого не можна досягти однією таблеткою: вітамін С не може поліпшити стан організму в цілому, зміцнити м'язи або кістки, що здатні зробити фізичні вправи.

Допомагає схуднути: названа гідна альтернатива спорту

"Ідеальний варіант – забезпечити регулярні заняття спортом і в той же час підтримувати оптимальний запас вітаміну С", – резюмували вчені.

Допомагає схуднути: названа гідна альтернатива спорту

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені Колорадського університету вивчили ефективність різних дієт і вправ для схуднення і з'ясували, що є найважливішим у боротьбі із зайвою вагою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки