Експерти розповіли, як куріння зменшує пеніс

Експерти розповіли, як куріння зменшує пеніс

Експерти попереджають, що куріння може викликати еректильну дисфункцію і зменшити розмір пеніса. Уролог з клініки Harley Street Марк Ланіадо попередив чоловіків, що проблеми з членом можуть бути більш поширеними, ніж вони думають.

У Великобританії 15% людей все ще курять, незважаючи на численні попередження про шкоду для здоров'я, повідомляє The Sun.

Іноді чоловіки скаржаться, що з віком їх пеніс стає коротшим. Через куріння в органі погіршується кровотік, що зупиняє спонтанні і нічні ерекції, які необхідні, щоб розтягнути пеніс і утримувати його розмір.

Куріння може викликати еректильну дисфункцію
Відео дня

Таким чином, куріння може призвести до того, що пеніс стане коротшим, також може розвинутися еректильна дисфункція.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки