МоваЯзык

/ Новини медицини

Електронні сигарети смертельно небезпечні: доведена шкода

При використанні електронних сигарет значна частина хімічних сполук, що викликають рак, осідає в легенях курця.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Невади (США). Вони провели експеримент і проаналізували концентрацію в організмі людей до і після використання електронних сигарет альдегідів, небезпечних токсинів, частина з яких викликає онкологічні захворювання, пише EurekAlert!

Фахівці порівняли рівень токсинів в димі від електронної сигарети і в повітрі, що видихається в процесі куріння.

Вченим вдалося встановити, що середня концентрація альдегідів у повітрі в десять з половиною разів вище після сеансу куріння електронних сигарет, ніж до нього.

Також з'ясувалося, що концентрація таких небезпечних речовин, як формальдегід, в повітрі в сотні разів нижче, ніж в димі електронної сигарети, що свідчить про осадженні значної кількості цієї речовини в організмі людини.

Дослідники зробили висновок, що експеримент продемонстрував потенційну шкоду електронних сигарет через альдегіди в їх димі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що небезпека від куріння електронних сигарет нічим не поступається тій, яку несуть звичайні тютюнові вироби.

Посилаючись на дослідження швейцарських учених, вона стверджує, що відсутність горіння все одно не захищає організм від шкідливих канцерогенних сполук, які є в димі.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

1
Коментарі
11
11
Смішно
36
Цікаво
21
Сумно
11
Треш

Блоги медицини