МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Курці і любителі випити довше живуть: професор пояснив чому

В результаті дослідження вчені прийшли до несподіваного висновку: більшість довгожителів дуже далекі від здорового способу життя. Більшість з них п'ють, курять і харчуються без обмежень.

Як з'ясувалося, близько 70% довгожителів є курцями, 80% - регулярно вживають спиртне, а ще 18% абсолютно не дотримуються принципів здорового харчування, пише "Аргументи і факти".

Професор В'ячеслав Крутько підтвердив такі висновки. Однак вніс деяку ясність в дане питання.

За його словами, багато довгожителів справді не дотримуються дієт, однак і не переїдають. У харчуванні вони дотримуються помірність.

Курці з числа довгожителів теж не злісні.

Що стосується алкоголю, то в невеликій дозі він навіть корисний для організму. А зловживання ним навпаки забирає роки життя, а то й десятиліття.

Тобто, якщо дотримуватися в усьому міри, то страшного нічого немає. Головне при цьому зберігати позитивний погляд на життя. Позитивний настрій може колосально міняти гормональний фон і впливати на процеси обміну речовин.

А ось приклад Черчілля, який багато випивав і курив, як паровоз, при цьому прожив до 90 років, швидше виняток. Ймовірно, це пов'язано з величезними функціональними резервами організму, якими, на жаль, може похвалитися один із сотень тисяч.

Раніше "МедОбоз" розкривав секрети довгожителів.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини