Ледачим не підходить: знайдено новий секрет довголіття

Знайдений новий секрет довголіття

Іспанські вчені виявили зв'язок між збільшенням сили в кінцівках і поліпшенням когнітивних здібностей.

Так, вони розробили програму вправ, яка враховує індивідуальні фізичні особливості кожної людини. Дослідники вважають, що вона допоможе поліпшити якість життя літніх людей і сприяти довголіттю, передає "Лента.ру".

"За оцінками фахівців, через очікуване зростання тривалості життя до 2050 року частка населення Землі, що досягла похилого віку, складе 22 відсотки. Однак серед цих людей ризик розвитку інвалідності залишиться високим через вікову дегенерацію м'язів і погіршення когнітивних здібностей", - йдеться в публікації.

Відео дня

У той же час, результати деяких досліджень показали, що фізична активність може значно поліпшити якість життя.

Нова програма передбачає поступове збільшення фізичних навантажень, призначених для розвитку сили, витривалості і почуття рівноваги у міру того, як людський організм до них адаптується.

Як повідомляв OBOZREVATEL, американські вчені стверджують, що довголіття лише на 5% залежить від фізичної активності, на 15% - від правильного харчування і на 80% від рівня інтелекту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки