Лежати у ванні шкідливо для здоров'я: лікарі назвали небезпеку

Лежати у ванні шкідливо для здоров'я: лікарі назвали небезпеку

Довге перебування в гарячій ванні прискорює процес старіння, а щоденне використання мочалки збільшує ризик мікротравм шкіри.

Про це заявив лікар Василь Фролов, зазначивши, що не рекомендується довше п'яти хвилин приймати гарячі ванни, температура яких до 40 градусів, передає Life.

"У ванні з водою до 35 градусів можливе перебування до 15 хвилин. У випадку більшого за цей час використання ванни, збільшується ризик негативного впливу на серце і судини, для шкіри теж шкідливо перебувати в гарячій воді — швидше йде процес старіння", — сказав він.

Відео дня
Лежати у ванні шкідливо для здоров'я: лікарі назвали небезпеку

Фролов додав, що мікротравми шкіри від мочалок і скрабів ведуть до її сухості, а також збільшують ризик дерматологічних захворювань.

За його словами, за нормальної жирності волосся в середньому потрібно мити голову двічі на тиждень. Щоденне ж миття пересушує шкіру і призводить до проблем із нею.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше консультант зі здорового способу життя Ольга Фоміна розповіла, як привести тіло у форму за місяць.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки