Медики назвали дієві ліки від алкоголізму

Медики назвали дієві ліки від алкоголізму

Препарат тандоспірон може допомогти при пошкодженнях у мозку людини, які пов'язані з надмірним вживанням алкоголю. Також засіб зменшує залежність від алкоголю.

До такого висновку прийшли вчені Квінслендського технологічного університету в Австралії, передає MedicalXpress.

Тандоспірон є антидепресантом. Він зв'язується з рецепторами серотоніну 5-HT1A, проявляючи меншу активність, ніж серотонін.

В експериментах на мишах дослідники показали, що його антидепресивні властивості корисні для зняття тривожного стану через припинення розпивання спиртного. Зі свого боку це знижує обумовлену стресом прив'язаність до алкоголю.

Відео дня

Через два тижні прийому по три міліграми на кг ваги антидепресанту тандоспірона зникають ознаки пригнічення нейрогенезу (утворення нових нейронів) через спиртне.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше медики озвучили страшну правду про алкоголь.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки